Meble na zamówienie, które staną się Twoim domem

Stół nie pasuje do salonu, a krzesła zaraz się rozpadną. Komoda nic nie mieści, a meblościanka pamięta lata osiemdziesiąte… Czas coś zmienić? Od stołu, do krzesła, od krzesła do szafy, od szafy do mebli kuchennych, od kuchni po… garderobę! Zamiast zastanawiać się bez końca, lepiej zaplanować budżet i skorzystać z usługi jednej firmy, która zadba o wszystko kompleksowo. Odpowiedzią na potrzeby stanie się Meblex. Dlaczego? Bo zależy nam, żeby nasze meble stworzyły dom, o jakim marzysz.


 

Meble, które staną się Twoim domem

 

Usłyszeliśmy kiedyś, że meble na zamówienie, które dostarczyliśmy i zamontowaliśmy, stały się dla Klienta prawdziwym domem. Wykonane na miarę, idealnie wkomponowane we wnętrze i funkcjonalne… To podstawowe kryteria, które sprawiają, że nasza praca to coś więcej niż projektowanie i realizowanie projektów. Kuchnie pod zabudowę, szafy wnękowe czy meble łazienkowe – każde zlecenie wymaga od nas uwagi i dokładności. Praca, którą dla Ciebie wykonamy to przede wszystkim misja. Po naszej stronie leży zaprojektowanie mebli, które będą służyły przez lata, które sprawią, że wszystko w TWOIM domu znajdzie SWOJE miejsce, które będą równocześnie pomocą i ozdobą. Właśnie po to zatrudniamy specjalistów i mistrzów stolarstwa.

 

Kuchnie na zamówienie według Twoich marzeń!

 

Masz w głowie wizję kuchni, w której wszystko będzie pod ręką, a meble będą solidne i funkcjonalne? Marzysz o przytulnym lub bardzo nowoczesnym miejscu, gdzie gotowanie będzie przyjemnością?

 

Producent mebli Meblex ma kilka sprawdzonych rozwiązań:

 

  • Nasz specjalista omówi z Tobą wszystko i pomoże znaleźć rozwiązania. Poświęcimy ci tyle czasu, ile będzie trzeba!
  • Postaramy się, aby oferta pasowała do budżetu, jakim dysponujesz. Zmieścimy się!
  • Mały metraż? Nie przejmuj się. Urządzimy Twoją kuchnię piękniej niż to sobie wyobrażasz!

Dokładnie tak samo zaprojektujemy meble do pokoju, sypialni, łazienki. Nie ma rzeczy niemożliwych, więc jeżeli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia – jesteśmy otwarci i gotowi do współpracy.