Rekomendacje

Dorota Rejowska
Manager, Edipresse Polska S.A.

Kobieta dynamit i wirtuoz słowa. Kreatywna i zawsze otwarta na drugą osobę, słucha, stara się zrozumieć potrzeby zlecającego. Te cechy dają jej ogromną przewagę nad innymi. Bardzo profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, jest godna zaufania i dotrzymuje terminów. To wszystko powoduje, że z Danusią pracuje się doskonale. Gorąco polecam jej usługi.

Jarosław Kuźniar
Onet.pl, goforworld.com

Praca sercem dzisiaj jest staromodna. Ale Danusi wychodzi to bardzo naturalnie. Jest odpowiedzialna, dokładna, serdecznie emocjonalna. Czuje świat i słowo. Potrafi nim malować bez wstydu.

Damian Michałowski
Project Management Director | VanLeif

Nasza agencja VanLeif współpracowała z Danusią przy paru projektach marketingowych dla naszych klientów. Świetny kontakt, szybka realizacja zleceń i co najważniejsze głowa pełna pomysłów na kontent 🙂 Zdecydowanie polecam.

Wojciech Izbicki
nessi-sport.com

Pani Danuta to królowa słowa, nasza marka miała ogromną przyjemność współpracować w kilku projektach, Z czystym sumieniem Nessi Sportswear poleca współpracę.

Agata Olejniczak

Project Manager, Edipresse

Miałam przyjemność zajmować się platformą blogową, na której bloguje Danusia – to był zaszczyt opiekować się TAKIM blogiem. Świetny content, dokładność i zaangażowanie i moc pomysłów na wspólne projekty. Przede wszystkim jednak Danka to przemiła osoba, która (SŁUSZNIE!) od razu wzbudza zaufanie.

Elżbieta Goś-Janowicz

Akademia Nikona | Nikon School

Danusia jest jednym z najlepszych „piór” z jakimi pracowałam. Nie dość, że w lot chwyta intencje briefu i rezultat jest znakomity, to jeszcze wszystkie prace wykonuje terminowo.  Polecam współpracę!

Łukasz Wata
Dyrektor Kreatywny w Płodni.com

Połączenie takiej osobowości, takich kompetencji i takiego profesjonalizmu, zdarza się bardzo rzadko. Nasza współpraca przy tworzeniu, tak obecnie pożądanych na rynku, tekstów pod SEO była bardzo udana, a teksty w pełni spełniały nasze oczekiwania. Dodać muszę, że Danuta jest jedną z tych osób, z którymi współpracuje się niezwykle przyjemnie.

Marcin Wesoły
www.caribeya.pl

Dziewczyna z niespożytą energią, odpowiedzialna, w pracę wkłada serce. Wypisała już „autostrady tekstu” i to jaką ręką!! Stworzona do pisania. Do pisania, jakie się czyta! Świetna autorka, copywriterka, redaktorka. Zawsze celne uwagi, zawsze intuicja. I twórczy pazur! Gdy dostanie temat i termos kawy, wtedy nie do zatrzymania! 🙂 Współpracowaliśmy wielokrotnie, choćby przy publikacji tekstów na platformie podróżniczej Goforworld Jarosława Kuźniara. Grzech nie współpracować z Danusią!

Patrycja Górecka-Butora
Redaktor naczelny Influencer.pl

Współpracujemy od jakiegoś czasu i wszystko na najwyższym poziomie! Polecam.

Maja Hawranek
Dziennikarka, intoamericas.com; Tygodnik Powszechny; Wysokie Obcasy

Energetyczna, pełna pomysłów i optymizmu! Samo przebywanie z Danusią to przyjemność, mogę sobie jedynie wyobrazić jak świetnie się z nią pracuje 🙂

Aleksandra Cebula
Specjalista ds. Sprzedaży, Katamaran: Sailfor Wp. z o.o.

Mogę z czystym sumieniem polecić teksty pisane przez Danutę. Zawsze bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu. Potrafi odnaleźć sedno sprawy i idealnie ubrać wszystko w słowa. Multi-uzdolniona autorka z dużą wiedzą. POLECAM!

Prof. dr hab. Dariusz Rott
dyrektor Centrum Innowacji, Transferu Technologii Rozwoju Fundacja Uniwersytetu Śląskiego.

Panią Danutę pamiętam jako studentkę filologii polskiej, która napisała i obroniła u mnie bardzo dobrą pracę magisterską. Obecnie jest rozpoznawalną polską blogerką i copywriterką, aktywną i niezwykle kreatywną w wielu przestrzeniach (literatura, podróże, kulinaria…).